Březen 2015

Studie - akvarel

19. března 2015 v 22:05 | Domka |  Moje tvorba/fotky

Jedná se o studii podle obrazu. Tuto předlohu jsem si vybrala, protože mám ráda morbidní věci. Technikou je akvarel kombinovaný tužkou, jak můžete vidět na svalech a kostech. Jde jen o studii, takže je to zjednodušené. Originál je od umělce Fernanda Vicenta, jehož tvorba jistě stojí za povšimnutí. Mně osobně se velmi líbí. Musím ještě namalovat další, tak bych je taky mohla potom zveřejnit. Jen škoda, že na fotce to vypadá trochu rozdílně, protože barvy vypadají jinak než na papíře, jsou o hodně méně výrazné... Originál pro srovnání zde.

Shannon Hoon - fotky

8. března 2015 v 20:35 | Domka |  Shannon Hoon a Blind Melon

Shannon tady dlouho nebyl, tak jsem usoudila, že bych mohla nějaké ty fotky přidat. Dvě poslední fotky nejsou moc kvalitní, ale nemohla jsem si je odpustit. Prostě platonie..

Zdroj fotek: facebook.com

Mike Starr

8. března 2015 v 20:05 | Domka |  Moje tvorba/fotky
Dnes je zrovna výročí úmrtí (přesně 4 roky) baskytaristy Alice in Chains, tak jsem toho využila. Namalovala jsem jeho portrét, i když ta podoba se mi moc nepovedla. Zapojila jsem do toho i lehce abstrakci, tím myslím použití barev v obličeji a ve vlasech. V pozadí jsou hvězdičky (na které jsem mimochodem úchylná :D), protože se hodí k jeho příjmení. Sice si mou velkou oblibu nikdy nezískal, ale hrál dobře a byl strašně pěkný. Technikou je zase můj oblíbený akvarel. K zvýraznění hvězdiček jsem použila černý fix. Jen můj podpis se nějak roztekl a vypadá hnusně.