Něco, co jsem napsala a nemám pro to název

7. února 2016 v 18:07 | Domka |  (Sebe)vyjádření...?
Chci, aby si procházela mým ateliérem a tvé krásné oči zkoumaly vše do posledního detailu tak, jako to dělám já. Přeji si, aby si stanula před mými malbami s takovým zaujetím, jako já pohlížím na malby umělců jež obdivuji. Prosím, oceň či zkritizuj má pomalovaná plátna a papíry, které ležely dlouhé chvíle pod mými štetci a mé ruce je skrz ně hladily a hrály si s nimy. Tak jako by chtěly i s tebou. Probírej se mnou mé myšlenky, zatímco já se budu probírat tvými vlasy. Čti mé básně a příběhy, ať už smyšlené či inspirované realitou. Pomož mi sdílet mé myšlenky a pocity tím, že se mnou budeš hodiny hovořit, protože to není mou silnou stránkou a chci se tomu naučit. Mluv se mnou ústy či očima, obojí dokáži ocenit. Ale tohle se bohužel nestane, jsi smyšlená. Má imaginární kamarádko. Proč nemůžeš být reálná a ta druhá smyšlená? Mám na mysli samotu, která mě sžírá do morku kostí. Vysává ze mě všechny city, až se bojím, že se jí to podaří do konce a tím mi znemožní jí opustit. Pálí mou duši tak snadno, jako cár papíru a já se cítím jako hořící les zasažený obrovským požárem. Jsem hořícím lesem jež nemůže křičet.

(K poslechu můj velmi oblíbený Mark Lanegan, který bude v květnu v Praze a já na něj ani nemůžu jet kvůli maturitním zkouškám. Proč (?!) zrovna takové datum? Snad příště...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ANNihilation ANNihilation | Web | 15. února 2016 v 23:04 | Reagovat

Jak já miluju, když ti myšlenky utečou na papír. Jsem ráda, že nejsi všední. Jsem ráda, že v tom trochu vidím sebe.

P.S.: Mark tu byl i minulej rok, tak třeba přijede i ten příští a zajdeme spolu! ;) (Jakože taky nevím, jak se na něj letos dostanu.)

2 Domka Domka | 22. března 2016 v 21:41 | Reagovat

[1]:Děkuji moc, tvé pochvaly mě vždy potěší. Vím o tom, že tady byl a zase mi to nevyšlo, ale jistě by bylo super, kdyby jsme na něj šly společně :) Je to v dnešní době jeden z mála zpěváků na které bych velmi ráda zašla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama