Mark Lanegan - výběr nejlepších písní

25. července 2016 v 11:03 | Domka |  Mark Lanegan a Screaming Trees
album: I'll Take Care Of You (1999)

album: Field Songs (2001)

album: Blues Funeral (2012)

album: I'll Take Care Of You (1999)

album: Field Songs (2001)

album: Imitations (2013)

album: Field Songs (2001)

EP: Here Comes That Weird Chill (2003)


album: I'll Take Care Of You (1999)


album: I'll Take Care Of You (1999)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 N. N. | Web | 29. srpna 2016 v 22:39 | Reagovat

Ahoj,
pravděpodobně tenhle komentář jen přehlédneš a budeš dál žít svůj život, ale stejně mi to nedá a napíšu ho přesně tak, jak jsem chtěla. Původně byl můj plán takový, že napíšu dopis, ale bohužel neznám adresu, tudíž to dělám takhle veřejně a neosobně.
Jsou to už tři roky od chvíle, kdy to mezi námi skončilo kvůli jedné prkotině, která dodnes zůstala neobjasněna. Neobjasněna z mé strany. Celé ty tři roky jsem měla chut napsat, že to bylo vše jinak, než mohl kde kdo vyprávět. Ocenila bych, kdybys to, co napíšu, brala jako pravdu, protože nemám potřebu se obhajovat ani nic podobného. Bylo to celé tak, že něco proběhlo, ale já onu osobu odstrčila s tím, že něco takového své kamarádce udělat nemůžu. Nepopírám, že jsem udělala chybu a neudělala to hned, ale až po zhruba pěti minutách. Je pravda, že těch pět minut si vyčítám dodnes a vyčítám si, že jsem vůbec dovolila tomu člověku se mě dotknout. Celou tu dobu poté na mě pořád naléhal, skončilo to snad před rokem a já s každou zprávou byla víc a víc zoufalá. Vždy jsem si vzpomněla na svou kamarádku ze základky, se kterou jsme vymýšlely do nekonečna blbosti, smály se pánskému svetru a podobně. Přiznávám, že jsem byla neskutečně blbá, a když se na to podívám s odstupem času, nafackovala bych si.
Neskutečně toho všeho lituju, ale nejdu žebrat o milost, jen jsem měla potřebu omluvit se. Vím, že tahle „omluva“ nic nezachrání, ale kdybychom se jednou osobně setkaly, budu mít pocit, že jsem pro to alespoň něco udělala. Byla bych neskutečně ráda, kdybychom si ještě alespoň jednou mohly popovídat, kdyby ses na to zkusila podívat z té strany, ze které to vidím já. Vím, že je to těžké. Všechno jsem to ted napsala tak nějak stroze, protože už i tohle se sem nehodí. Lituju toho všeho, karma mě taky dohnala a myslím, že každý si zaslouží druhou šanci. Za tu u tebe bych byla nejvděčnější...

No nic. Vím, že mě už do života nepřijmeš asi ani jako starou známou, ale zkusila jsem. Přeju ti tedy, at se máš krásně a daří se ti v životě. Nikdy jsem tě nepřestala mít ráda a děkuju ti za všechny ty zážitky, které jsme spolu mohly prožít.<3

2 Domka Domka | 3. září 2016 v 10:56 | Reagovat

[1]: Prkotina, no každý to bere jinak. A vlastně jsem již zapomněla a když si mi to připomněla, tak jsem ani nic necítila, žádný vztek či zášť. Je mi to spíše jedno a nechci se tím zaobírat. Jsem ráda, že jsem se takových lidí zbavila a po čase mi došlo, že jsem vás vlastně ani nepotřebovala a vůbec mi nechybíte, ani jeden... Ty časy jsou již dávno pryč. Ano, ty zážitky školních časů byly fajn, ale vše už pominulo a já nevidím důvod se vidět či spolu komunikovat. Není to tím, že bych se cítila nějak uraženě, ale myslím, že bych ani nevěděla co bychom si mohly říkat. Tento "problém" minulosti je už pryč, takže to nebudu a ani nechci řešit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama